MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15086535
nr 1508 6535
Byrå
mahogny. Bredd: 60 cm, djup: 33 cm, höjd: 95 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:00:31
100 kr
150 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr